Bugün: 19.05.2019

Caner Erkin imzayı attı!

Caner Erkin imzayı attı!

Fenerbahçe, 2 yıllık sözleşme imzalayan Caner Erkin için basın toplantısı düzenledi.14.07.2014 23:39
Ersun Yanal, Mahmut Uslu ve Aziz Yıldırım da basın toplantısında yer aldı. 

İlk olarak sözü alan Aziz Yıldırım; "Uzun yıllardır Türk milli takımlarının her kademesinde görev yaptı. Fenerbahçe'ye hizmet ediyor, hizmetleri devam edecektir. Buı yüzden bu imzaya katılıyorum. Hem Fenerebahçe hem de Caner karşılıklı anlayışlarıyla, Türk sporuna yapacağı çalışmalarla katkı yapacaktır. Caner hiç sorun çıkarmadan anlaşma yapmıştır. Bu yüzden teşekkür ediyorum. Caner, hayırlı olsun oğlum." dedi.
Mahmut Uslu, "Maddi fedakarlık yaparak sevdiği kulübünde devam ediyor. Bu 2 yıllık ama ileride belki 5 yıllık bir birlikteliği beraberinde getirir." sözlerini kullanırken, Caner ise, "Bu camiada kalmaktan mutluyum. Burası benim ailem oldu. Bundan sonra uzun yıllar bu kulüpte oynamak ve elimden geleni her şekilde vermek istiyorum."

İmza töreni sonrasında teknik direktör Ersun Yanal açıklamalarda bulundu.

İşte o sözler:

"Fenerbahçe kaldığı yerden devam edecek. Kadromuzu koruduk, 1 yabancı ekledik. Bruno Alves, Raul meireles 23'ünde katılacak. İzinlerini yapıyorlar. Webo 21'inde katılacak. Kuyt'ın biliyorsunuz, üçüncülük maçı vardı. Onlar 9 Ağustos'ta bizle olacak. Emenike 30'unda bizle olacak.Bireysel antrenmanlarını yapacak. İngiltere'de bize katılacak. Kamp programına gelince, bugün başlıyoruz. yarın sabah antrenmanından sonra Topuk Yaylası'na gideceğiz. Arefe gününe kadar orada olacağız. Topuk Yaylası'ndaki antrenmanlar ve 2 günlük izinden sonra Sheffield ile oynayacağız. Dönüşte Kopenhag'da Sevilla ile oynayacağız. Beşiktaş, Chelsea ve biz 45 dakikalık maçlar oynayacağız. Galatasaray maçına kadar olan programı da iki maçla tamamlayıp, belki 3 maç olabilir, talepler var. 29 Ağustos'ta başlayacak lige hazır olacağız."

"Kadroda olan diğer oyuncularımızın sağlık kontrolleri yapıldı. Onlarla birlikte Topuk Yaylası'na gideceğiz."

Etiketler: caner erkin sözleşme - caner erkin imza -

Diğer FENERBAHÇE haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir