Bugün: 19.05.2019

Şampiyonluğa damga vuran o şarkının hikayesi

Şampiyonluğa damga vuran o şarkının hikayesi

Fenerbahçe'nin şampiyonluğu ilan etmesinden sonra bir anda popüler olan "Akşama Geleceğim" şarkısını seslendiren Kahtalı Mıçı konuştu. Şarkının statta çalınmasında ise Mehmet Topuz, Bekir İrtegün, Emre Belözoğlu ve Selçuk Şahin'in parmağı var.28.04.2014 21:18
Fenerbahçe'nin dün akşam Çaykur Rizespor'la berabere kalmasından sonra Şükrü Saracoğlu Stadı'nda çalınan ‘Akşama Geleceğim' şarkısı bir anda Türkiye'nin diline düştü. Dilberay ve Kahtalı Mıçı'nın (Miçe) seslendiği şarkıda hem Trabzonspor hem de Galatasaray'a ince göndermeler de vardı.

TOPUZ, BELÖZOĞLU, ŞAHİN VE İRTEGÜN'ÜN PARMAĞI VAR
Şarkı, Fenerbahçeli futbolcuları taşıyan takım otobüsünde sık sık dinlenirken şarkıyı statta çalma fikri Mehmet Topuz, Selçuk Şahin, Emre Belözoğlu ve Bekir İrtegün tarafından orta atıldı. 

"KOYU BİR FENERBAHÇELİYİM"
Biz de o şarkıyı seslendirenlerden biri olan Kahtalı Mıçı ile görüştük. Koyu bir Fenerbahçeli olduğunu ifade eden Mıçı, stat hoparlöründe o şarkıyı duyduğunda çok mutlu olduğunu dile getirdi.

MIÇI: GURUR DUYDUM
Esprili bir dille kaleme alınan ve seslendirilen şarkının yıllar önce bestelendiğinin altını çizen Kahtalı Mıçı, bir Fenerbahçeli olarak dün akşam ve bugün dillerde olan şarkı için gurur duyduğunu da sözlerine ekledi.
Şarkının sözlerinin kendisine ait olmadığını, dolayısıyla da telif istemesinin söz konusu olmayacağına vurgu yapan Mıçı, şarkının sözleri bana ait olmuş olsaydı bile telif istemenin saçma olacağını da söyledi.


Etiketler: fenerbahçe şampiyonluk şarkısı akşama geleceğim

Diğer FENERBAHÇE haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir