Bugün: 19.05.2019

F.Bahçe'nin yıldızı imzayı attı!

F.Bahçe'nin yıldızı imzayı attı!

Fenerbahçe'nin 3 yıllığına kadrosuna kattığı Diego Ribas, resmi sözleşmeye imza attı.14.07.2014 23:37
Fenerbahçe'nin 3 yıllığına kadrosuna kattığı Diego Ribas, resmi sözleşmeye imza attı.
Taraftarın alınmadığı imza töreni Şükrü Saracoğlu Stadı 1907 Tribünü'nde gerçekleştirildi. Törene başkan Aziz Yıldırım da katıldı.
Fenerbahçe, yeni 10 numarasına 3 senede toplam 10 milyon 500 bin euro ödeyecek.

"DIEGO'YU ANLATMAYA GEREK YOK"
Brezilya yıldızın imza töreninde ilk olarak söz alan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, "2009 yılında ailesiyle beraber İstanbul'a gelip, transferi için benimle de görüşmüştü. Ancak o günkü şartlar bize uymadığı için transfer gerçekleşmemişti. Diego'yu anlatmaya gerek yok, bütün dünya onu biliyor. Ailemize yeni bir fert katılıyor. Diego ile 3 yıllık sözleşme imzalayacağız. İnşallah uzun yıllar kulübümüze hizmet eder" ifadelerini kullandı.
"SÖYLENENLER BENİ GURURLANDIRDI"
Fenerbahçe'nin yeni transferi Diego Ribas ise "Hakkımda söylenen sözler beni çok gururlandırdı. Daha önce Fenerbahçe ile kontağımız olmuştu. Özellikle başkana ve yöneticilere çok teşekkür ediyorum. Böyle büyük bir camiada olduğum için çok mutluyum" şeklinde konuştu.

"ALEX İLE FARKLI KARAKTERLERDEYİZ. KIYASLAMA YAPMAYIN"
Alex ile ilgili soru üzerine ise Diego Ribas, "Alex ile karşılaştırılamayız. Herkes kendi tarihçesine bakacak. Fenerbahçe'ye katkıda bulunabilirsem çok mutlu olacağım. Farklı karakterde oyuncularız. Kıyaslama yapamayız" yanıtını verdi.

Etiketler: fenerbahçe - diego ribas - kaç yaşında - kariyeri

Diğer FUTBOL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir