Bugün: 19.05.2019

Fenerbahçe'de Sözleşme Krizi!

Fenerbahçe'de Sözleşme Krizi!

Sezon sonunda sözleşmeleri bitecek 6 futbolcu için yönetim henüz adım atmadı.28.11.2014 10:57
Bursa deplasmanında 1 puanı zor kurtaran Fenerbahçe'de büyük bir kriz kapıya dayanmış durumda...

Takımın önemli isimlerinden Emre Belözoğlu, Pierre Webo, Selçuk Şahin, Dirk Kuyt, Mert Günok ve Bekir İrtegün'ün sezon sonunda sözleşmeleri sona eriyor.

Yönetimin şu ana kadar bu konuda şu ana kadar hiçbir adım atmaması Samandıra'da büyük rahatsızlık yaratıyor. Bu 6 ismin aralarında sürekli bu konuyu konuştuğu ve teknik direktör İsmail Kartal'a da sık sık "Yeni sezonda takımda olacak mıyız?" sorusunu sorduğu belirtiliyor.

Sorulardan adeta bunalan tecrübeli hocanın ise "Bu iş yönetimin bileceği bir durum... Şu anda konsantre olmamız gereken tek şey şampiyonluk olmalı... Böyle şeyleri en azından şimdilik düşünmeyin" yanıtını verdiği öğrenildi. Ancak oyuncuların gelecek kaygısı daha şimdiden performans kaybına yol açmış durumda.

İSMAİL KARTAL'IN VERECEĞİ RAPOR BEKLENİYOR

F.Bahçe'ye geldiğinden bu yana üst düzey bir performans göstererek gönüllerde taht kuran Kuyt dahi son haftalarda beklenen çizgisinin çok altında kalıyor... Alınan bilgilere göre Başkan Aziz Yıldırım devre arasında sadece Emre Belözoğlu ile sözleşme yenilemeyi düşünüyor. Böyle bir durumda ise diğer 5 futbolcunun vereceği reaksiyon merak konusu. İsmail Kartal'ın da yeni sözleşmelerle ilgili yönetime bir rapor sunması bekleniyor.

Etiketler: fenerbahçe - deplasman - sözleşme - futbolcu

Diğer FUTBOL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir