Bugün: 19.05.2019

Kuyt galibiyet şifresini verdi!

Kuyt galibiyet şifresini verdi!

Fenerbahçe`nin Hollandalı yıldızı Dirk Kuyt, Benfica ile oynanacak tarihi maça saatler kala otel bahçesinde soruları cevapladı. 02.05.2013 18:15

Fenerbahçe`nin Hollandalı yıldızı Dirk Kuyt, Benfica ile oynanacak tarihi maça saatler kala otel bahçesinde soruları cevapladı. Benfica deplasmanından turla dönmek için `özgüvenli` oynamaları gerektiğini ifade eden Kuyt, kendilerine fazlasıyla güvendiklerini dile getirdi.


İŞTE O AÇIKLAMALAR:

"Öncelikle maçın anathtarı kendimize güvenden geçiyor. Takım kendisine inanan oyunculardan kurulu. Ve her geçen gün daha da ilerliyoruz bu konuda. Kendimize güvenimiz var. Bir yandan da tüm bu Avrupa`da oynadığımız deplasman maçlarında gol atmayı başardık. Bate hariç. Ama iyi hazılandığımız zaman avrupada her statta gol atacağımızı gösterdik. bu özgüveni sahaya taşımamız gerekiyor. Bence çeyrek finalde de yarı finalde de iyi takımlar vardı. Onlar da kendilerine güveniyorlar ama biz de söylediim gibi kendimize çok güveniyoruz. Bu akşam her şey sahada belli olacak. Önemli olan sahada neler olacağı. Bu akşam olmayan isimler bizim için sıkıntıdır. Ancak bir yandan da burada oldukları gerçeği de takım için çok önemli. Bu takım kim oynarsa oynasın iyi işler yapacağını gösterdi."

(Sporx)
Etiketler: Fenerbahçe - Avrupa - deplasman - Benfica - Dirk Kuyt - Avrupa`da - Avrupada - Fenerbahçe`nin

Diğer FUTBOL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir