Bugün: 19.05.2019

Dünya, Fenerbahçe`yi konuşuyor!

Dünya, Fenerbahçe`yi konuşuyor!

Fenerbahçe`nin Benfica karşısında aldığı galibiyet dünya basınında büyük ses getirdi. İşte yapılan yorumlar...26.04.2013 20:09

De Telegraaf (Hollanda): Fenerbahçe`den sıkı bir zafer. İstanbul ekibi, Avrupa Ligi`nde final için büyük bir adım attı.

UEFA: Fenerbahçe, Benfica karşısında sabırlı olmanın ödülünü aldı Super Esportes (Brezilya): Cristian penaltı kaçırdı ama Fenerbahçe, Benfica`ya karşı net bir zafer elde etti. Final yolunda bir adım öne geçti.

AS (İspanya): Türkler penaltı kaçırdı; iki topu direğe nişanladı. Fakat her şeye rağmen Jorge Jesus`un öğrencilerine aylar sonra yenilgiyi tattırdı.

La Gazetta Dello Sport (İtalya): Fenerbahçe final için pole poziyonunda Abola (Portekiz): Kartal, İstanbul`da yanıldı. Avrupa Ligi`nde finale kalmak adına somut bir dezavantaj oluştu. Rövanş için daha iyi çalışmalıyız.

Record (Portekiz): Benfica, Türkiye`de kaybetti ama umutları hala devam ediyor. Önümüzdeki hafta Jorge Jesus bu durumu tersine çevirmek için çabalayacak.

Relvado (Portekiz): Benfica, UEFA Avrupa Ligi yarı final ilk maçında Fenerbahçe`ye 1-0 mağlup oldu ama; Amsterdam`a ulaşma hayalini hala koruyor. Kartallar, İstanbul`da şanstan şikayet edemezler.

O Jogo (Portekiz): Egemen`in golü, İstanbul cehenneminde fark yarattı. Benfica`nın Amsterdam hayaline ufak bir gölge düştü.

Correio da Manha (Portekiz): Benfica, Fenerbahçe`ye Türkiye`de 1-0 kaybetti Marca (İspanya): Fenerbahçe, Benfica`nın hayatını bağışladı

Irish Time (İrlanda): Fenerbahçe ev sahibi avantajını Benfica`ya karşı iyi kullandı

Corriere dello Sport (İtalya): Chelsea ve Fenerbahçe tamam!

Sky Sports (İngiltere): Egemen Korkmaz`ın kafası Fenerbahçe`yi Benfica karşısında 1-0`lık galibiyete taşıdı

Daily Mail (İngiltere): Egemen Korkmaz`ın golü eşitliği bozdu, Chelsea rakibini bekliyor

BBC Sport (İngiltere): Fenerbahçe yarı finalde Benfica`yı yendi


Etiketler: dünya basını - uefa avrupa ligi - Fenerbahçe Benfica maçı - futbol haberleri - benfica - futbol - Benfica maçı - dünya - UEFA AVRUPA LİGİ haberleri - UEFA AVRUPA LİGİ

Diğer AVRUPA LİGİ haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir