Bugün: 19.05.2019

Kocaman Salih için ne dedi?

Kocaman Salih için ne dedi?

Ziraat Türkiye Kupası Finali öncesi Emre Belözoğlu ve Tolga Zengin`den sonra sözü Aykut Kocaman ve Tolunay Kafkas aldı. 21.05.2013 18:31

Emre Belözoğlu ve Tolga Zengin`in ardından Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman ve Trabzonspor teknik direktörü Tolunay Kafkas sözü aldı.

Aykut Kocaman; "Bir şeyi tekrarlamakta fayda var. İki takım iyi mücadeleler sergilemiş, buraya kadar gelmiş. Ben iki takımı da kutluyorum. Karşılaşmanın dostluk içerisinde, son zamanlarda yaşanan gerginliklere rağmen güzel bir maç olacaktır."

Kupayı hak ederek kazanmak ve müzemize götürmek istiyoruz. Bu kupa Türkiye`nin en önemli iki kupasından biri.

Salih Uçan sorusuna Aykut Kocaman; "Salih Uçan`ın U19 takımından affını istedik, kabul olmadı. Söyleyecek fazla bir şey yok."

Tolunay Kafkas; "Tıpkı Fenerbahçe gibi biz de kupayı kazanmak istiyoruz. Hak edenin kazanmasını diliyorum. Biz iki Türk takımıyız. Sahada iyi olanın kazanacağı, kaybedenin ise kazananın alkışlayacağı bir maç olsun" dedi.

<script src="http://anket.milliyet.com.tr/poll/PollHtml/P1638.js" type="text/javascript"></script>Kaynak: http://skorer.milliyet.com.tr/kocaman-salih-icin-ne-dedi-/fenerbahce-trabzonspor/detay/1712003/default.htmEtiketler: Trabzonspor , Türkiye , Fenerbahçe , Türkiye Kupası , Emre Belözoğlu , Aykut Kocaman , Tolunay Kafkas , Tolga Zengin , ziraat türkiye kupası , Türkiye`nin

Diğer AVRUPA LİGİ haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir